Kursy Językowe

Oferta Kursów Językowych

Zapoznaj się z naszą ofertą dostępnych kursów z języka angielskiego!

Profesjonalne kursy języka angielskiego umożliwiają szybki i skuteczny rozwój dla osób na każdym poziomie znajomości tego języka. Dobra szkoła językowa uwzględnia indywidualne potrzeby i predyspozycje każdego uczestnika, nie uogólniając potrzeb kursantów, jak niestety bywa to robione w szkołach. Dzięki temu, kilkumiesięczne kursy języka angielskiego są skuteczniejsze niż nauka w szkole trwająca nawet wiele lat. 

angielski dla dzieci rzeszów

Angielski dla Dzieci

Wytworzenie prawidłowych nawyków językowych, które będą umożliwiać swobodne posługiwanie się językiem przede wszystkim w mowie, w piśmie i rozumieniu ze słuchu. 

angielski dla młodzieży rzeszów

Angielski dla Młodzieży

Pokrycie materiału ze szkolnej podstawy programowej i pomoc w  jego  usystematyzowaniu, jednocześnie przygotowując do ważnych testów i egzaminów w ciągu całego roku szkolnego.

angielski dla dorosłych rzeszów

Angielski dla Dorosłych

Kursy języka angielskiego dla dorosłych skupiają się przeważnie na uzupełnianiu wszelkich blokad z różnych aspektów nauki języka na wszystkich poziomach zaawansowania.

angielski biznesowy rzeszów

Angielski Biznesowy

Zwroty i wyrażenia szczególnie przydatne w obszarze ekonomii, przedsiębiorczości. Istnieją także inne ukierunkowane kursy języka angielskiego, w tym np. medyczne lub techniczne.

angielski online rzeszów

Angielski Online

Możliwość nauki języka angielskiego przez Internet  umożliwia wytworzenia korzystnych nawyków samorozwoju, stworzenia dla siebie lepszych możliwości nie wychodząc z domu.

angielski dla firm rzeszów

Angielski dla Firm

Tematyczne kursy języka angielskiego są popularne wśród osób pracujących w różnych specjalistycznych zawodach, które wymagają znajomości tego języka obcego.

Angielski Indywidualnie

Kursy języka angielskiego prowadzone indywidualnie z lektorem stacjonarnie lub online.

Angielski grupowy

Kursy języka angielskiego prowadzone w grupach liczących od 2 do 5 osób stacjonarnie lub online.