angielski upper-intermediate klasycznie

Kurs języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (upper-intermediate) przeznaczony jest dla osób, które w ostatnim czasie uczyły się języka przez minimum 3-4 lata i posiadają kompetencje językowe na poziomie zbliżonym do B1 lub kontynuują naukę po ukończeniu kursu na poziomie Intermediate (średnio zaawansowany)

  • Uczestnicy tego kursu kontynuują wzbogacanie swojego słownictwa słownictwo, doskonalą konwersację i utrwalają gramatykę języka angielskiego. Bez żadnych problemów poradzą sobie w swobodnej komunikacji na tematy jakimi interesują się ludzie w pracy, na studiach, w czasie wolnym, itd. Poradzą sobie w wszystkich sytuacjach życiowych jakie pojawiają podczas pobytu w krajach anglojęzycznych, pracując lub ucząc się tam.  Uczestnicy zajęć będą potrafić przejrzyście i szczegółowe wypowiadać się ustnie i pisemne, wyjaśniać swoje stanowisko w w ciekawych dyskusjach na różne tematy dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.
  • Na kursie wykorzystywane jest laboratorium komputerowe (Internet), laboratorium relaksacyjne SITA wspomagająco, platforma e-learningowa LERNI, indywidualne konsultacje lektorskie, materiały audio, video, autorskie materiały lektorów, zajęcia z native speakerami.
  • Szkoła zapewnia sprawdzony podręcznik New English File Upper-Intermediate wyd. Oxford University Press oraz materiały audio CD do podręcznika.
  • ZAWSZE rabaty dla studentów :)

Możliwość zapisania się na 1 lub 2 semestry. Szczegóły w szkole.

Zapisz się online

Comments are closed.