Angielski INTERMEDIATE klasycznie

Kurs języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate) przeznaczony jest dla osób, które w ostatnim czasie uczyły się języka przez minimum 2-3 lata i posiadają kompetencje językowe przynajmniej na poziomie A2.

  • Uczestnicy tego kursu po jego ukończeniu znacząco wzbogacą swoje słownictwo, konwersację i gramatykę języka angielskiego. Nie będą miały żadnych problemów z przekazem zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego, itd. Poradzą sobie w większości sytuacji życiowych jakie mogą się pojawić w czasie podróży po krajach anglojęzycznych. Uczestnicy nauczą się tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na popularne teamty. Będą w stanie opisać doświadczenia, zdarzenia i swoje zamierzenia, a także je uzasadnić, wyjaśniając swoje opinie i plany.
  • Na kursie wykorzystywane jest laboratorium komputerowe (Internet), laboratorium relaksacyjne SITA wspomagająco, platforma e-learningowa LERNI, indywidualne konsultacje lektorskie, materiały audio, video, autorskie materiały lektorów
  • Szkoła zapewnia w cenie kursu rocznego podręcznik New English File Intermediate wydawnictwa Oxford University Press +  audio CD do podręcznika.
  • ZAWSZE 100 zł RABATU dla uczniów/studentów

Możliwość zapisania się na 1 lub 2 semestry. Szczegóły w szkole.

Zapisz się online

Comments are closed.