Angielski CAE/C1 egzaminacyjny

Kurs przygotowujący do uzyskania znanego i cenionego przez światowych pracodawców oraz międzynarodowe uczelnie certyfikatu językowego j. angielskiego Certificate in Advanced English (CAE). Według standardów CEFR poziom egzaminu to C1 - czyli tzw. "poziom biegłości" co oznacza, że od uczestników tego kursu wymagany jest osiągnięty poziom B2 w znajomościa języka angielskiego.

Więcej informacji o samym egzaminie CAE w zakładce certyfikaty na naszej stronie.

  • Kurs zapewnia poznanie wymagań i specyfiki egzaminu CAE, uczestnicy zajęć rozwijając swój zasób słownictwa, porządkując swoją wiedzę gramatyczną i poprawiając konwersację, jednocześnie rozwiązują oryginalne testy egzaminacyjne ze wszystkich części egzaminu.
  • Szkoła organizuje kompletny egzamin próbny CAE, identycznie oceniany, oparty na formularzach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Każdy uczestnik kursu otrzymuje komplet wyników i indywidalną opiekę lektorów (polskich i native speaker's) co zapewnia wysoką zdawalność na końcowym egzaminie.
  • Uczestnicy kursu mają zapewnione bezpłatnie sprawdzone podręczniki Fast Track to CAE wyd. Longman oraz komplet testów i ćwiczeń wraz z indywidualnymi konsultacjami na dyżurach lektorów.

Zapisz się online

Comments are closed.