Nasze pracownie

SALE WYKŁADOWE - kameralne, dostosowane do wygodnej nauki 9 lub mniej osób, wyposażone w sprzęt audio video, tablice, wygodne krzesła a co najważniejsze wyciszone, z pięknym widokiem na okolice rzeszowskiego Zamku.

LABORATORIUM KOMPUTEROWE - kilkanaście nowoczesnych komputerów połączonych w sieć LAN i z szybkim dostępem do Internetu. Doskonałe miejsce na multimedialne treningi językowe organizowane w ramach bezpłatnych warsztatów. Do Twojej dyspozycji platforma e-learningowa lerni.us (wszystkie języki jakich uczymy) komplet programów multimedialnych do nauki języków obcych - EuroPlus+, Reflex, English+ i innych. Obejrzyj filmy, nagraj swój głos i porównaj wymowę z wymową angielskojęzycznych lektorów, wykonaj setki ciekawych ćwiczeń, zagraj w gry językowe. Wejdź na internetowe strony językowe, nawiąż ciekawe kontakty. Wyszlifuj swój drugi język.

BIBLIOTEKA - zaciszne miejsce, gdzie w łagodnym, ciepłym świetle poprzebierasz wśród półek pełnych światowej klasyki, najnowszych bestsellerów i najlepszych autorów. Wszystko w oryginalnych wersjach językowych. Bezpłatnie wypożyczysz filmy DVD książki i prasę. Przeglądniesz nowości wydawnicze i usłyszysz ciekawostki. Czytanie i oglądanie filmów w obcym języku jest jedną z najlepszych i naturalnych metod jego doskonalenia.

  • Wkrótce FOTO 🙂